CATS

więcej o CATS
artykuł

Przewodnik dla studentów I roku Wiedzy o Teatrze i Teatrologii.

27.09.2021
Zapraszamy do lektury "Przewodnika dla studentów I roku Wiedzy o Teatrze i Teatrlogii... i wszystkich innych, którzy czują, że chcieliby znać Kraków nieco lepiej"! Przewodnik opracowały doktorantki z Katedry Teatru i Dramatu. To niezbędna wiedza dla wszystkich osób studiujących i zaproszenie do odkrywania własnych, nie tylko teatralnych, ścieżek
więcej o Przewodnik dla studentów I roku Wiedzy o Teatrze i Teatrologii.
konferencje

Imponderabilia Teatralne VI

29.05.2019
W dniach 1-2 czerwca odbędzie się studencko-doktorancka konferencja Imponderabilia Teatralne VI: "Non-fiction, (auto)biografie i przeciwhistorie w teatrze współczesnym" (6th Students’ and Doctoral Students’ Conference "Theatre’s Imponderabilia":
więcej o Imponderabilia Teatralne VI

Wykład Viktora Košuta

29.05.2019
Katedra Teatru i Dramatu zaprasza na wykład Viktora Košuta, który zaprezentuje Wydział Zarządzania Sztuką w Akademii Sztuk Scenicznych w Pradze „Department of Arts Management” 3 czerwca, godz. 9.45, sala 63, ul. Gołębia 14 wykład w j. angielskim
więcej o Wykład Viktora Košuta

Stosunki francusko-polskie poprzez wieki od Henryka Walezego do Clémenceau

12.10.2018
Katedra Teatru i Dramatu oraz Katedra Antropologii Literatury i Badań Kulturowych Wydziału Polonistyki UJ zapraszają na wykład Les relations franco-polonaises au long cours d'Henri III à Clémenceau: entre entente raisonnée et liaisons passionnées (Stosunki francusko-polskie poprzez wieki od Henryka Walezego do Clémenceau: między przymierzem z rozsądku a namiętnymi związkami) który wygłosi prof. Sylvie Lemasson z Instytutu Nauk Politycznych w Grenoble (Sciences PO Grenoble, Université Grenoble – Alpes)